You are here:  / Zdrowie i Dieta / Seniorki seksualnie wyzwolone… w Wielkiej Brytanii!

Seniorki seksualnie wyzwolone… w Wielkiej Brytanii!

Seniorki seksualnie wyzwolone… w Wielkiej Brytanii!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Czy panie po 50 roku życia muszą być nudnymi kobietami, których cała uwaga skupiać ma się jedynie na domu, dzieciach, wnukach? Oczywiście, że nie. Jak pokazuję ostatnie badania przeprowadzone dla czasopisma Telegraph, brytyjskie seniorki łamią wszelkiego rodzaju stereotypy i ukazują, że kobiety po 50., tak jak i młodsze pokolenia mają w sobie wiele sił, odwagi, aby wyjść przed szereg i świetni się bawić.

W badaniu udział wzięło ponad 1500 kobiet w wieku 20 – 65 lat. Ich zadaniem było udzielenie odpowiedzi na kilka prostych pytań. Wyniki były dość zaskakujące, a wniosek z nich płynący jest tylko jeden – seniorki są seksualnie wyzwolone i niczego się nie obawiają. Przyjrzyjmy się nie, co bliżej tym pytaniom i oczywiście rezultatom.

Aż jedna na pięć pań po 50. i 20. roku życia przyznała się, że przynajmniej raz w tygodniu uprawia seks. A co więcej, aż 27 procent pań po 50. Zadeklarowało, że czerpie z tego więcej przyjemności, aniżeli w młodzieńczych latach. Brytyjskie seniorki nie boją się również korzystać z portali randkowych, na których poznają wiele ciekawych mężczyzn i z którymi chętnie spotykają się nie tylko w świecie wirtualnym, ale i rzeczywistym. Można tylko pozazdrościć odwagi.

A co na to panie, które są w stałych związkach? Otóż seniorki przyznają, że lubią eksperymentować, kupują seksowną bieliznę i robią wszystko, aby pobudzić emocje, pożądanie wśród swoich partnerów. Panie chętnie uczestniczą także w różnych formach aktywności fizycznej, takich jak np. bardzo popularna ostatnimi czasy zumba, która jest połączeniem fitness i aktywności fizycznej. Reasumując wyniki ankiety, dziennikarze czasopisma telegrach doszli do wniosku, że seniorki są nie tylko wyzwolone seksualnie, ale również są tak samo przebojowe i energiczne, jak i przedstawicielki młodszego pokolenia.